'Hayat devam ediyor' bomba gibi geliyor

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran 'Hayat Devam Ediyor' dizisi, bu pazar yeni bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Dizi yeni sezonda da birbirinden heyecanlı konuları işleyecek

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran 'Hayat Devam Ediyor, yeni sezonda izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin yeni sezondaki ilk bölümü Pazar günü saat 20.00'de atv'de ekranlarında yayınlanacak. 15 yaşında kendinden büyük ve zengin bir adamla zorla evlendirilen Meltem Miraloğlu'nun canlandırdığı 'Hayat'ın öyküsünü anlatan 'Hayat Devam Ediyor', konusuyla 7'den 70'e herkesi etkilemeyi başarıyor. Dizi, küçük gelinlerin dramına odaklanıyor. Sezonun ilk bölümü için geri sayım sürerken dizinin oyuncuları 'Hayat Devam Ediyor' ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu:

Şenay Gürler
Doğrusunu, en iyisini yaptığınızda seyircinin hakkınızı fazlasıyla vereceğini biliyorum. Geçen yıldan kalan olaylar bu sezon çözüme ulaşıyor. Yeni olaylar da cereyan edecek. Heyecanlı sahneler izleyiciyi bekliyor.

Meltem Miraloğlu
Geçtiğimiz sezon yakaladığımız başarıdan daha güzel bir başarı elde edeceğimizi düşünüyorum. Geçtiğimiz sezona nazaran olaylar zinciri daha efektif olacak.

Fikret Kuşkan
Geçen sezonki dramatik ağırlığın yerine bu sene daha yumuşak olaylara yer verilecek. Çözüm bekleyen olaylara çözüm bulurken, ailenin dağılması da kaçınılmaz olacak.

Ali Ersan
Benim beklentim geçen sezondan daha yüksek. Hikaye akıcı ve daha derli toplu bir hal alıyor. Seyircinin ilgisini daha çok çekeceğine inanıyorum. Gözyaşlarından ziyade daha olumlu olaylar zincirine yer verilecek.

Arif Erkin
Bir yıllık deneyimimizin de etkisiyle çok başarılı bir sezon geçireceğiz. Daha iyisi olmaması için hiçbir neden yok. Herkesi çok özlemişim.

Yasemin Allen
Dizinin birinci sezonunda belirli bir kitlesi ve sadık izleyicisi oluşmuştu zaten. Oldukça huzurlu bir ortamımız var. Sette arkadaşlıklar da çok güzel.

BİZE ULAŞIN