Çocuksuz olmaz

Çocuk sahibi olmak isteyen birçok ünlü eşcinsel erkek, taşıyıcı anne yoluyla bu özlemlerini gideriyor. Bunun son örneği tasarımcı Tom Ford...

TOM FORD
Vogue Hommes International'ın eski yayın yönetmeni Richard Buckley (64) ile 25 yıldır birlikte olan Tom Ford (51); çocuk isteğini röportajlarında sürekli dile getiriyordu. İkili, taşıyıcı anne yoluyla geçtiğimiz gün çocuk sahibi oldu. Oğullarına, Alexander John Buckley Ford ismini verdiler.

ELTON JOHN
Müzik dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Elton John (65) ve eski reklamcı David Furnish, 1993 yılından bu yana beraber. İkili, 2010 yılında taşıyıcı anne yoluyla Zachary Jackson Levon Furnish-John ismini verdikleri bir erkek çocuk sahibi oldu.

NEIL PATRICK HARRIS
Türkiye'de de yayınlanan 'How I Met Your Mother' isimli dizinin yakışıklı aktörü Neil Matrick Harris ve David Burtka, 2010 yılında taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi oldu. İkiz çocuklarına Gideon Scott ve Harper Grace isimlerini veren ikili, 2004 yılından beri beraber.

RICKY MARTIN
1971 doğumlu ünlü şarkıcı, 2008 yılında taşıyıcı anne yoluyla ikiz bebek sahibi oldu. Oğullarına Matteo ve Valentino isimlerini veren Martin ve ekonomist Carlos Gonzalez Abella, çocukları birlikte yetiştiriyor.

BİZE ULAŞIN