Daha topa vurmadan 3.5 milyon $ kazandı!

Aralarında dünyanın en çok kazanan sporcusu unvanına sahip olan Tiger Woods'un da olduğu, dünyanın en iyi 8 golfçüsü; Antalya'daki Turkish Airlines World Golf Final'de 5 milyon 200 bin dolar ödül için kıyasıya mücadeleye başladı.
Turnuvada birinci olan 1.5 milyon dolar kazanacak; büyük ödüle en büyük aday da Woods.
Ancak öğrendiğime göre ünlü golfçü, şimdiden 3.5 milyon doları cebine atmış!
THY Woods'a, bu turnuvada oynatmak için tam 2.5 milyon dolar vermiş. Kempinski Otel'in de kendilerinde konaklaması için Woods'a 1 milyon dolar verdiği konuşuluyor. Woods, bir de turnuvayı kazanıp 1.5 milyon doları kazanırsa, toplamda 5 milyon doları cebine koyacak.

THY WOODS'TAN ÇOK KAZANACAK
Woods'un en kötü ihtimalle 3.5 milyon dolarla ayrılacağı Turkish Airlines World Golf Final'in diğer kazananı ise THY olacak. Çünkü Antalya'da turnuva başlamadan önce düzenlenen basın toplantısını, tam 146 yabancı basın mensubu takip etti. 50 televizyon kanalının da turnuvayı yayınlayacağını düşünürseniz THY'nin ne kadarlık bir reklam yaptığını hesap edin artık. THY Genel Müdürü Temel Kotil'in de dediği gibi; THY, turnuva sayesinde dünyanın en zenginlerine kendini tanıtacak. Ayrıca Antalya ve Türkiye'nin de yapacağı reklamı hesaba katınca THY'nin verdiği 2.5 milyon dolar helali hoş olsun...

BİZE ULAŞIN