Az da olsa babalığı tattım

'Uzun Hikaye' filminde rol alan Kenan İmirzalıoğlu galada konuştu: İnşallah doğru zamanda babalık kısmet olur

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Tuğçe Kazaz'ın üstlendiği, Osman Sınav'ın yönettiği 'Uzun Hikaye' filminin galası önceki akşam Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı. Sinema eleştirmenleri tarafından Osman Sınav'ın 'ustalık eseri' olarak yorumlanan film, izleyiciden de tam not aldı. Galanın sonunda seyirci, Kenan İmirzalıoğlu'nun oyunculuğuna övgüler yağdırdı.


"FİLM BİTSİN İSTEMEDİK"

Galanın ardından gazetecilerle sohbet eden ekipten Osman Sınav, "Hayata her an umutla bakan bir adamın hikayesini anlattık" dedi. Kenan İmirzalioğlu ise "Filme ruhumuzu kattık. Bundan sonrası seyircinin takdiri. Bu filmin bendeki yeri çok başka; herkes için de öyle oldu. Film bitsin istemedik" diye konuştu. Filmde bir babayı canlandıran İmirzalıoğlu sözlerine, "Bu rolle babalığı biraz da olsa tattım. İnşallah doğru zamanda babalık bize de kısmet olur" diye devam etti.

"KALBİMDE ÇOK ÖZEL BİR YERİ VAR"

Tuğçe Kazaz, filmi ilk kez galada izlediğini söyledi: "Oyunculukta daha yolun başındayım. Oyunculuğum eleştirilebilir ama bu filmin benim gönlümde, kalbimde çok özel bir yeri var." Kazaz, rolünün kısa olmasından da dert yandı: "Rolüm küçük olduğu için çok üzgünüm. Sette daha çok vakit geçirmek isterdim."KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN