Sinan Özedincik’ten haftanın magazin bombaları

Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik bu hafta da magazin gündemini yakın markaja aldı. İşte Özedincik'denSabah.com.tr okurlarına özel açıklamalar...

MARİLLA ERÇİK / SABAH İNTERNET

AŞKA VAKİT YOK
Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı aşkına nazar mı değdi? Çift iş yoğunlukları nedeniyle çok sık görüşemediklerini söyleseler bile yakın çevrelerine göre işin aslı, ilişkilerinin iyi gitmemesi… Sizce "yakında evlenecekler" gözüyle bakılan çiftin arasına kara kedi mi girdi? İş yoğunluğu yüzünden görüşemiyoruz açıklamasını inandırıcı buluyor musunuz?

Aralarında sorun olmadığını söylüyorlar... Özge Ulusoy, defilelerde açık saçık kıyafetler giymemeye bile dikkat ediyor. Duyduğuma göre Sabancı'nın zoru ile onun baskıları sonucunda açık kıyafet giymemek için büyük özen gösteriyormuş. Son dönemlerde Ulusoy çok yoğun çalışıyor ve defileden defileye koşturuyor. Çiftin arasına Ulusoy'un işleri girdi. Özge kendini işe verdiği için Sabancı ile görüşemediklerini düşünüyorum. Ama şöyle de bir gerçek var. Sabancı ailesi zaten oğullarının Özge Ulusoy ile ilişkilerine sıcak bakmıyor. Belki de arada bu yüzden bir soğukluk olmuştur. Bundan sıkıldığı için kendini işine vermiş olabilir. Görüşebildiği zaman görüşüyordur, görüşemediği zamanlarda da iş yoğunluğunu bahane ediyordur.

BİZE ULAŞIN