15 kostüm için 100 bin lira ödedi

Oyuncu Hülya Avşar 49. Altın Portakal Film Festivali için özel olarak hazırlattığı 15 kostüme 100 bin, ayakkabılarına ise tam 40 bin lira ödedi

Geçtiğimiz günlerde sona eren '49. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin en çok konuşulan ismi, festivalin jüri başkanı Hülya Avşar'dı. Avşar festivalde özellikle; siyaha boyattığı saçları ve 'Derin Düşün-ce' filmi hakkındaki çarpıcı açıklamayarıyla adından söz ettirdi.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


YAZGAN TASARIMI
Ünlü oyuncu, bu özel etkinliğin yıldızı olabilmek için hiçbir masraftan da kaçınmadı. Modacı Melih Yazgan'a her güne özel olacak şekilde, 15 farklı kostüm hazırlatan Avşar kızı; kıyafetlerine tam 100 bin lira ödedi. Ünlü oyuncu; festival boyunca taktığı, toplamda 7 milyon Euro'luk takılarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Avşar; elbiselerinin altına giydiği Christian Louboutin, Prada, Armani ve Yves Saint Laurent marka 15 çift ayakkabıya da 40 bin lira ödedi. Altın Portakal kendisine pahalıya patlasa da, ünlü oyuncu zarafetiyle yine çok konuşuldu.

TWITTER'DA İDDİAYI KAZANDI
Avşar, Twitter'daki iki milyon takipçisiyle iddiaya girdi. Takipçileri, Novak Djokovic ile Andy Murray arasındaki tenis maçını, Murray'nin kazanacağını söyleyince, Avşar müdahale etti. Ünlü oyuncu, "Var mısınız iddiaya? Djokovic kaybederse, herkesi yemeğe davet edeceğim" dedi. Maçı, Djokoviç'in kazanınca da "Ee biraz anlarız tenisten, yoksa 2 milyon kişiyi yemeğe götürmek..." diye yazdı.

BİZE ULAŞIN