Brad projeyi sevdi ama zamanımız uyuşmadı!

'Jurnal'e katılan Ali Ağaoğlu, Brad Pitt'le birlikte rol alacakları reklamla ilgili "Ben onun değil, o benim yanımda oynayacaktı" diye espri yaptı

Şirin Sever'in sunduğu, a Haber'de yayınlanan 'Jurnal'e önceki gün inşaat sektörünün önemli isimlerinden Ali Ağaoğlu konuk oldu.

REKLAMDA NİYE OYNUYOR?
Son olarak 'Maslak 1453' projesinin tanıtım filminde karşımıza çıkan Ağaoğlu, kendi konut projelerinin reklamlarında rol almasının nedenini şöyle açıkladı: "İşimde hiçbir zaman mütavazı olmadım. Sattığı konutların arkasında bizim kadar duran yok. Bizi diğerlerinden ayıran da bu!"

NEDEN ATA BİNDİ?
'Maslak 1453'ün reklamında ata binen Ağaoğlu, "Kendinizi Fatih Sultan Mehmet'le mi özdeşleştiriyorsunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Projenin omurgasını oluşturan caddenin boyunu 1480 metreden 1453'e düşürünce, ajansın aklına geldi fikir. Fatih, İstanbul'u fethetti, çağ değişti. Bu projeyle de konut sektörü çağ atlayacak."

BRAD PITT'İN ŞARTI NEYDİ?
Ünlü iş adamı, Brad Pitt'le birlikte rol almayı planladığı reklam için zamanlarının uyuşmadığını ve bu yüzden gerçekleşmediğini belirterek şunları söyledi: "Pitt projenin çevre dostu olmasını şart koştu. Projeyi inceledi ve beğendii ama kampanya ile onun programı uyuşmadı. Onun için olmadı, yoksa o benim yanımda oynayacaktı."

TARKAN'A SPONSOR OLURUM
Ağaoğlu programda, evindeki fasıl gecelerine de sık sık katılan Tarkan'ı, sanat müziği albümü yapması konusunda teşvik ettiğini de açıkladı: "Sanat müziğini genç nesile sevdirecek en iyi isim Tarkan. Albüm yaparsa sponsoru olmaya hazırım."

BİZE ULAŞIN