Sinan Özedincik’ten haftanın magazin bombaları

Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik bu hafta da magazin gündemini yakın markaja aldı. İşte Özedincik'denSabah.com.tr okurlarına özel açıklamalar...

MARİLLA ERÇİK / SABAH İNTERNET

OKAN KURT'U KIZDIRAN POT!
Demet Akalın, eşi Okan Kurt'la birlikte Lerzan Mutlu'yu dinlemek için bir bara gitti. Mutlu, iki arkadaşını görünce sahnede "Beni hiç yalnız bırakmayan Demet Akalın ve eşi Önder Bey'e teşekkür ederim" dedi. Okan Kurt, kendisinin Önder Bekensir'le karıştırılmasına çıldırıp mekanı terk etti. Biraz aşırı tepki gösterdiğini düşünüyor musunuz? Sizce Lerzan Mutlu bilerek mi yapmıştır?

Okan Kurt bu konuda çok haklı. Bütün mekan o anda size bakıyor ve yanlış bir isim söyleniyor. Orada zaten bütün gözler üstünüzde… Bir anda böyle bir laf ediliyor. Kimse duyduklarına inanamıyor. Okan Kurt da Anadolu erkeği, doğal olarak sinirlenmiş. Normal biri gibi gülüp geçmesini zaten ondan bekleyemeyiz. Duymazlıktan gelmesi, alttan alması da söz konusu olamaz! Bu, özellikle de Okan Kurt için geçerli. Diğer soruna gelince… Lerzan Mutlu bunu bilinçli yapmamıştır. Bu da Lerzan'ın kulağına küpe olmuştur biraz daha dikkat eder. Zaten yaptığından pişman olduğunu kendisi de söyledi.

BİZE ULAŞIN