Ben halkın içindenim buradan giyineceğim!

Kıyafetlerin pahalılığından yakınıp Sosyete Pazarı adlı bir yer açan Petekkaya: Ben de buradan giyineceğim. Hem kaliteli hem de ucuz

'Dila Hanım' adlı dizide rol alan oyuncu Erkan Petekkaya, Şişli'de 'Sosyete Pazarı' adında bir alışveriş merkezi açtı. Petekkaya, içinde tam 300 esnafın bulunduğu bu mekanı açma nedenlerini şöyle anlattı: "Kıyafetleri çok pahalı buluyordum. Bu şikayetimden bir arkadaşıma bahsederken, bana böyle bir yer açma tavsiyesinde bulundu. Benim de kafama yattı. Burada birçok şeyi bulabilirsiniz ama ağırlık kıyafetlerden yana. Hepsi de kaliteli ürünler ve dışarıdan çok daha ucuz."

ERKAN PETEKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!DAHA UCUZ
Erkan Petekkaya "Burasını çok daha ünlü markalarla dolu bir yer haline getirebilirdiniz. Neden böyle bir şey yapmadınız?" sorusuna da "Ben halkın içindeyim. Hatta bundan sonra ben de buradan giyinmeye karar verdim" diye yanıt verdi.

HAYRANLARI YÜZÜNDEN BİR OTELE YERLEŞTİ
'Dila Hanım'ın çekimleri nedeniyle ailesiyle birlikte Adana'da bir ev tutan Petekkaya; hayranlarının ilgisinden bunalınca, Hilton Otel'e yerleşti. Hayranlarının imza almak ve fotoğraf çektirmek için evinin kapısından ayrılmaması üzerine, ünlü oyuncu çareyi ailesiyle birlikte otele yerleşmekte buldu.

BİZE ULAŞIN