Kulvar dışı bir program yapıyorum

TVEm'de 'Abesle İştigal' adlı bir sohbet programı sunan Uğur Uludağ: Biz alternatif ve kulvar dışı bir iş yapıyoruz. Ekranda konuğuna bizim kadar çok söz hakkı tanıyan başka bir program yok

Yazdığı ve yönettiği 'Üçüncü Türden Yakın İlişkiler' oyunuyla tanınan tiyatro sanatçısı Uğur Uludağ, TVEm'de 'Abesle İştigal' adlı bir sohbet programı sunuyor. 'Alternatif ve kulvar dışı' olarak tanımladığı programında bugüne kadar Semih Saygıner, Süheyl-Behzat Uygur, Yosi Mizrahi gibi isimleri ağırlayan Uludağ, programın gördüğü ilgiden memnun. Cuma gecesi ekranlarda büyük bir rekabet yaşandığını ifade eden Uludağ, "Biz çok sayıda seyirciden değil, kaliteli seyirciden yanayız. Cuma akşamları büyük bir reyting savaşı yaşanıyor, büyük prodüksiyonlu şov programları da yayınlanıyor. Bizim ise kulvarımız farklı; blues müzikle açılıp kapanan, konuğuna bu kadar çok söz hakkı tanıyan başka bir program yok" dedi.

BİZDE BOL BOL 'TALK' VAR
Ekrandaki diğer sohbet programlarında konuklara söz verme sıkıntısı yaşandığını savunan oyuncu, "Programlara konuk olduğunda genelde konuşamazsın, konuşmak için sıranın sana gelmesini beklersin. Ekranda çok kaliteli, başarılı 'talk show'lar var ama onlarda pek 'talk' yok, bizim programda bolca var" diye konuştu. 'Abesle İştigal' programına başlamadan önce, iki ayda 20 kilo verdiğini açıklayan oyuncu, "Beni konuk olarak çağıran programlara, şişman olduğum için gidemiyordum; ekrandaki görüntümden çekiniyordum. Şimdi zayıfladım ve 'Bari kendim bir program sunayım' dedim. Zayıflama sırrımı ise sormayın, söylemem!" dedi.

BİZE ULAŞIN