Annelik star olmaktan daha zor

Gülben Ergen'i Kayseri'de verdiği konserde oğlu Atlas yalnız bırakmadı. Kentte sıkı güvenlik önlemleriyle karşılanan ünlü yıldız, "Anne olmak, Gülben Ergen olmaktan çok daha zor" dedi

Şarkıcı Gülben Ergen, önceki gece Suat Altın İnşaat'ın Kayseri Kadir Has Spor Salonu'nda organize ettiği konserde sahneye çıktı. Şehre oğlu Atlas ile birlikte giden Ergen, havaalanında yoğun güvenlik önlemleri altında karşılandı. Ünlü yıldız, konser öncesi kalacağı otele dört VIP minibüsten oluşan konvoy ve 12 koruma eşliğinde götürüldü. Konser öncesinde gazetecilerle sohbet eden ünlü şarkıcı, "Uzun bir aradan sonra Kayseri'de olduğum için çok mutluyum" dedi.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YORUM YAPMADI
Ergen, bir gazetecinin "Annelik mi yoksa Gülben Ergen olmak mı daha zor?" sorusuna "Annelik daha zor tabii ki" yanıtını verdi. Ünlü yıldız, annesi Gülümser Ergen'in huzurevine yerleşme kararı aldığı yönündeki haberlerle ilgili ise yorum yapmaktan kaçındı. Daha sonra sahneye çıkan Ergen, 1.5 saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Sık sık hayranlarının arasında dolaşan Ergen'e Kayserililer büyük ilgi gösterdi.

ŞARKILARA EŞLİK ETTİ
Gülben Ergen, Kayseri'de oğlu Atlas'ı bir an olsun yanından ayırmadı. Konseri sahne kenarından izleyen Atlas, bir ara sahneye çıkarak annesinin şarkılarına eşlik etti.

BİZE ULAŞIN