Bebekleri kız!

"Mavi gözlü bir kız istiyorum" diyen İbrahim Tatlıses muradına erdi! Maslak Acıbadem'de cuma günü çekilen ultrasona göre; Tatlıses çiftinin bebekleri kız!

Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümden dönen İbrahim Tatlıses'in 60 yaşında, 6'ncı kez baba olacağını ilk bu köşede okumuştunuz.
Eylül 2011'de evlendiği eşi Ayşegül Hanım, İbrahim Bey'e bebek müjdesini verse de; nazara inandığı için hamile olduğunu, kritik dönem olan üç ayı atlattıktan sonra açıklamasını rica etmişti.
Ancak meslektaşlarım benim haberimle Ayşegül Hanım'ın hamile olduğunu öğrenince, yanılma payı da nasıl olsa yüzde 50 diye, bebeğin cinsiyeti hakkında sallamaya başladı; erkek diyenler de oldu, kız diyenler de... Ama en doğrusunu yine benden öğrenin.

Hamileliğinde dördüncü ayı geride bırakan Ayşegül Hanım, cuma günü gittiği Maslak Acıbadem'de bebeğinin cinsiyetini öğrenmiş: Tatlıses'e, dördüncü kız geliyor...

İBRAHİM TATLISES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


EVİ TERK EDİP OFİSİNE YERLEŞTİ
Ancak işi üzücü yanı, baba adayı İbrahim Tatlıses'in doğacak bebeğinin cinsiyetini benim haberimle öğrenecek olması! Çünkü Tatlıses, eşiyle irtibatı koparmış! Sebebinin ne olduğunu öğrenemedim ama Tatlıses, Ayşegül Hanım'a kızıp birlikte oturdukları Gaziosmanpaşa Avrupa Konutları'ndaki evi terk etmiş.
Ayşegül Hanım da, Seyrantepe'deki ofisinde kalmaya başlayan Tatlıses'e küsmüş ve yaklaşık 15 gündür konuşmuyorlarmış.
İşte bu yüzden de Ayşegül Hanım, çocuğunun kız olacağı haberini Tatlıses'e söylememiş.
Bu arada İbrahim Tatlıses, Twitter'dan ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanlıyor ama kızının cinsiyetini bile henüz bilmediğine göre aralarında bir sorun var demektir!
Umarım doğacak kızlarının yüzü suyu hürmetine, tez zamanda barış çubuklarını tüttürürler...

BİZE ULAŞIN