Yıldızlar tarih kokuyor

Gelecek yıl vizyona girecek birçok filmde Hollywood'un güzel yıldızları tarihe farklı açılardan damgasını vuran kadınları canlandırıyorlar

NAOMI WATTS
Naomi Watts, İngiltere Veliaht Prensi ile evlenen Prenses Diana'nın hayatının anlatıldığı filmde başrolde. Watts, gelecek yıl vizyona girecek olan filmde Diana'yı canlandırmanın riskli ancak keyifli olduğunu söylüyor.

JANE FONDA
Ünlü oyuncu, gelecek yıl vizyona girecek olan son filminde Amerika'nın eski başkanlarından Ronald Reagan'ın eşi Nancy Reagan'ı canlandıracak. 74 yaşındaki oyuncu, böyle tarihi bir karakteri canlandırmanın eğlenceli olduğunu söylüyor.

NICOLE KIDMAN
Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Nicole Kidman, çekimleri yeni başlayan son filminde Monaco Prensesi Grace'i canlandırıyor. Bir Hollywood yıldızıyken, bir prensle evlenip prenses olan Grace Kelly'nin hayatının anlatılacağı filmin gelecek yıl vizyona girmesi bekleniyor.

LINDSAY LOHAN
Hollywood'un sorunlu ismi Lindsay Lohan, sinema tarihinin en güzel kadınlarından Elizabeth Taylor'ı beyaz perdede canlandırmak için seçildi. Lohan, bu kadar büyük bir efsaneyi canlandırmanın kendisini çok heyecanlandırdığını söylüyor.

SIENNA MILLER
Sienna Miller, yeni filminde Hollywood'un bir dönem sinemasına damgasını vuran Tippi Hedren rolünde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle efsanevi yönetmen Alfred Hitchkok filmlerinde rol alan Hedren'in hayatının anlatılacağı film gelecek yıl vizyona girecek.

BİZE ULAŞIN