Doğumdan sonra enerji patlaması

1.5 yıl önce ikinci kez anne olan, şu sıralar hem 'Huzur Sokağı' adlı dizide oynayan, hem de 'Hayata Şans Ver' programını sunan Yeşim Salkım: Doğumdan sonra tam bir enerji patlaması yaşadım

atv'de yayınlanan 'Huzur Sokağı' adlı dizide 'Emel' karakterini canlandıran oyuncu-şarkıcı Yeşim Salkım; sunuculuğunu üstlendiği 'Hayata Şans Ver' isimli programda, sosyal sorumluluk projelerine yer veriyor.

HAYATA BİR ŞANS DAHA
1.5 yıl önce ikinci kez anne olduktan sonra toplumu bilinçlendirmeye yönelik bir program yapmak istediğini belirten Salkım şunları söyledi: "Programımda ikinci bir şansa sahip olmak isteyenlerle, onlara yardım etmek isteyen gönüllüleri buluşturuyorum. Hayata her zaman bir şans daha vermek gerektiğine inanırım." Dizi çekimlerinin yoğunluğuna rağmen, TV programına da vakit ayıran Salkım; doğumdan sonra enerji patlaması yaşadığını belirterek "Evde o kadar çok koşturdum ki; her şeye aynı anda yetebileceğimin farkına vardım" diye konuştu. Cine 5'teki programında; Alzheimer Derneği, Engelsiz Sanat Derneği, LÖSEV, TOÇEV, Bir Dilek Tut, Mor Çatı gibi birçok derneğin temsilcilerini ve onların kol kanat gerdiği insanları ağırlayan Salkım şöyle devam etti: "İnsanlar sivil toplum kuruluşlarına ilgi gösteriyor. Sosyal medyadan aldığımız geri dönüşler de mutluluk verici."
BİZE ULAŞIN