Vampirler uğurlu geldi

İlki 2008'de vizyona giren 'Twilight' serisinin dört isimsiz ve genç yıldızı; dört yıl içinde dünya çapında şöhrete ve servete kavuştu

'Twilight-Alacakaranlık' efsanesi, 2008 yılında hayatımıza girdi. Dört yılda dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayrana kavuşan serinin son bölümü 'Şafak Vakti:2', 16 Kasım'da Türkiye'de de vizyona giriyor. İlk vizyona girdiğinde gişede hiçbir iddiası olmayan serinin ilk filminin ana oyuncu kadrosu da ünlü olmayan genç isimlerden oluşuyordu. Seri boyunca kendilerini ispat eden bu genç isimler, milyonlarca hayrana ve milyon dolarlık servete sahip oldu. O dönem, 'Twilight' serisi dışında başka hiçbir projede rol alamayacakları söylenen dört genç isme şimdi 'Hollywood'un geleceği' olarak bakılıyor!

2008
TAYLOR LAUTNER
İlk filmde, uzun saçlı haliyle seksilikten çok uzak olan 1992 doğumlu Taylor Lautner; şu an Hollywood'un en seksileri arasında gösteriliyor. 2008'den beri serinin yanı sıra 5 filmde ve iki dizide oynayan Lautner, 60 milyon dolarlık bir servete sahip. Genç oyuncu, defalarca 'Yaşayan En Seksi Erkek' ve 'En İyi Vücutlu Erkek Oyuncu' seçildi.

2008
ROBERT PATTINSON
1986 doğumlu İngiliz aktör, 2008 yılından bu yana Twilight serisi dışında 10 filmde rol aldı. Pattinson'ın servetinin yaklaşık 100 milyon dolar olduğu söyleniyor. Birçok dergi tarafından defalarca 'Yaşayan En Seksi Erkek' ve 'En İyi Giyinen Erkek' seçilen Pattinson, bir yandan da müzik kariyeriyle ve yönetmenlik projeleriyle ilgileniyor.

2008
KRISTEN STEWART
Kristen Stewart, 2008'de 'Bella Swan' karakterini canlandırdığında, henüz hiç tanınmayan sadece birkaç bağımsız filmde rol almış bir oyuncuydu. 1990 doğumlu Stewart, bu filmin ardından serinin diğer filmlerinin yanı sıra yedi başka sinema projesinde rol aldı. Moda ikonu olarak da görülen Stewart'ın serveti 90 milyon dolar.

2008
ASHLEY GREENE
1987 doğumlu Ashley Grrene, filmin çirkin ördek yavrusuydu! Ancak canlandırdığı 'Alice Cullen' karakteri ona da uğurlu geldi! Serinin yanı sıra 9 filmde daha oynadı. 50 milyon dolarlık bir serveti olan Greene, Hollywood Life tarafından 'Stil İkonu' olarak seçildi.BİZE ULAŞIN