Nil'den bebek operasyonu

36 yaşındaki Nil Karaibrahimgil, iddialara göre anne olmak için aşılama yaptırdı. Dün operasyon geçiren ünlü şarkıcının yanından 52 yaşındaki eşi Serdar Erener hiç ayrılmadı.

Nil Karaibrahimgil, bir süredir anne olmanın hayalini kuruyordu. Yaklaşık 2 yıldır Serdar Erener ile evli olan 36 yaşındaki popçu, iddiaya göre doğal yolla hamile kalamadı.

NİL KARAİBRAHİMGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İLK DENEME

Bunun üzerine birkaç kadın doğum uzmanına giden Nil Karaibrahimgil, en sonunda 'aşılama yöntemi'ni denemeye karar verdi.

Dedikodulara göre, ünlü şarkıcı dün operasyon geçirdi. Gayrettepe'de bulunan özel bir hastenede 'aşılama' olan Nil Karaibrahimgil'e 52 yaşındaki eşi Serdar Erener de eşlik etti.

10 GÜN BEKLEYECEK

Gazetecilere yakalanmamak için hastanenin otopark kısmından içeri girdikleri söylenen ünlü çiftin morali yerindeydi. Nil Karaibrahimgil, aşılama yöntemiyle hamile kalıp kalmadığını öğrenmek için 10-12 gün bekleyecek.

AŞILAMA NEDİR?

İdeal koşullarda yumurtlamanın sağlandığı gün spermlerin özel yöntemlerle hızlandırılıp, plastik bir kanül aracılığı ile rahmin içine bırakılmasıdır.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN