Vanessa Paradis sessizliğini bozdu

Geçtiğimiz temmuz ayında 14 yıllık hayat arkadaşı Johnny Depp tarafından terk edilen Vanessa Paradis, bu ayrılık konusundaki sessizliğini nihayet bozdu.

Aylardır herkesin kendisine ayrılığın nedenini sorduğunu belirten güzel yıldız, yeni albüm ve film hazırlıklarından konuşmak için The Daily Beast'e verdiği röportajda özel hayatıyla da ilgili açıklamalarda bulundu. Kendisine Depp'le yaşadığı ayrılığın nedeninin iddia edildiği gibi ihanete uğraması olup olmadığı sorulan Paradis, şunları söyledi:

'ÇOCUKLARIMI KORUMAM LAZIM'

"Bunlar kimseyi ilgilendirmez. Johnny'den konuşmak isteniyorum. Benim özel hayatım satılık değil. Bu konudaki gerçeği sonsuza dek ben ve Johnny'den başka kimse bilmeyecek çünkü buna gerek yok. Ancak ruhlarını satmış insanlar çıkıp çzel hayatlarının detaylarını anlatır. Artık kimse bana Johnny'yi sormasın. İki çocuğum var, onları korumam, psikolojilerinin zarar görmemesini sağlamak gerekiyor. Lily-Rose 13, Jack 10 yaşında. Artık her şeyi idrak ediyor ve bu haberleri okudukça üzülüyorlar. Ben anneyim, hayatımın merkezinde çocuklarım var. Onlar dışındaki hiçbir şey de umurumda değil!"

BU MUTLULUK MAZİDE KALDI!

BİZE ULAŞIN