'Karadayı' dizisinin ekibi birlikte eğlendi

atv'nin 'Karadayı' dizisinin oyuncuları, yorucu set ortamından bir an olsun sıyrılabilmek için Cihangir'de buluşup hep birlikte doyasıya eğlendi

atv'nin iddialı dizilerinden 'Karadayı'nın oyuncuları, önceki gün hep birlikte Cihangir'de eğlendi. Dizinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, eğlence sonunda mekan çıkışı gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gazetecilerin kendisini görüntülemek için yaşadığı karmaşa karşısında ne yapacağını şaşıran yakışıklı oyuncu, "Arkadaşlar, düşüp bir yerinizi inciteceksiniz. Tamam, durdum; sorun ne soracaksanız ama kendinize zarar vermeyin. Çok üzülürüm" dedi. İmirzalıoğlu, ekip arkadaşları ile birlikte yorucu set ortamından bir an olsun sıyrılıp biraz eğlenmek istediklerini söyledi.

KIVANÇ'LA BULUŞTU
Bir grup arkadaşıyla geceye Scotch isimli kulüpte devam eden Kenan İmirzalıoğlu, mekandan Kıvanç Tatlıtuğ ve Rıza Kocaoğlu ile birlikte ayrıldı. Scotch'ta eğlenenler arasında sosyetik güzel Derin Mermerci ile oyuncu sevgilisi Kaan Urgancıoğlu da vardı.

KENAN'IN BİZDEKİ YERİ ÇOK AYRI
'Karadayı'da 'Hakime Feride' karakterini canlandıran Bergüzar Korel geceye, eşi Halit Ergenç ile katıldı. Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ergenç, "Kenan İmirzalıoğlu bizim için çok önemli bir dost. Biz birbirimize sürekli destek olan çok iyi arkadaşlarız. Onun yeri bizde çok ayrı" diye konuştu.


KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN