Asla vefasızlık yapmam

Sibel Can, 'Meşk' adlı albümde seslendirdiği 'Senin İçin' şarkısının başkasına ait olduğu iddiasını yanıtladı: Ben vefasızlık yapmam

Sibel Can, 'Meşk' albümündeki 'Senin İçin' şarkısının, babası Cavit Deringöl'e ait olduğunu iddia eden ve Can'ın müzik şirketini mahkemeye veren Ahu Güz'e cevap verdi. "Bir müzisyen kızı olarak böyle bir vefasızlık yapamam" diyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: "Benim için her şarkı çok önemlidir. Bırakın albümümdeki şarkıların haklarını, her konserimde şarkıların bestecilerinin isimlerini bile telaffuz ederim. Adımın böyle bir olaya karışması beni çok kırdı ve üzdü. Şarkıyı, hakları MüyorBir'den alınmadan nasıl okurum? Şarkının tüm ödemeleri yapıldı. Ne benim, ne de Emre Plak'ın böyle bir saygısızlığı olamaz."

YANLIŞ ANLAŞILMA
Yeni yılda çıkaracağı albümündeki bir şarkının bestecisini bulmak için yoğun çaba harcadığını söyleyen Can, "Dünyadaki tüm müzik şirketlerine e-posta attık. Bir şarkı için bu kadar hassas davranırken, yanlış anlaşılmalardan dolayı dava açılması çok üzücü" dedi.


SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN