Dünya Beckham'lara küçük geliyor

İngiliz futbolcu David Beckham, Amerika'daki futbol macerasını gelecek ay sonlandırıyor. Ünlü futbolcu; İngiltere, İspanya ve Amerika'nın ardından ailesi için yeni bir rota belirleyecek!

David Beckham ve ailesine dünya resmen küçük geliyor. İngiltere'nin ardından İspanya'ya, oradan da Amerika'ya geçen çift, şimdi kendilerine yeni bir rota belirleyecek.

YENİ ROTA FRANSA MI?
17 yaşındayken İngiltere'nin en önemli futbol takımlarından Manchester United ile profesyonel futbol yaşamına başlayan Beckham, 2007'de İspanya'daki Real Madrid'den sonra Amerika'ya gitmişti. Los Angeles Galaxy takımında forma giyen Beckham, gelecek ay Amerika'daki profesyonel futbol kariyerini sonlandırıyor. Şimdi ünlü futbolcu ve eşi, dört çocuklarıyla birlikte yeni bir 'ev' arıyor. Ünlü futbolcunun kendisine iddialı bir teklifle gelen Fransa'nın ünlü takımlarından Paris St Germain ile anlaşma yapabileceği söyleniyor. Victoria Beckham da moda imparatorluğunu Fransa'dan yönetmeye sıcak bakıyor. İngiliz Daily Mail gazetesi; Brezilya ve Çin'den de teklif alan Beckham'ın Amerika'da kalmayı sürdürebileceğini ancak eyalet değiştirip New York'a geçebileceğini de belirtiyor.DAVID BECKHAM VE VICTORIA BECKHAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
BİZE ULAŞIN