İşte anne Soner bu!

Zeynep Özal; Soner isimli, kendisinden epey küçük sevgilisini, annesi Semra Özal ile tanıştırdı. Üçlü, cumartesi akşamı My Pavyon isimli gece kulübünde eğlendi!

Neredeyse 10 küsur yıldır adını aşk dedikodularından uzak tutmayı başaran 8'inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın kızı Zeynep Özal da, sonunda aşk orucunu bozdu! Bugünlerde sosyetede pek bir revaçta olan 'çıtır sevgili' modasına uyan Zeynep Hanım, kendinden en az 15 yaş küçük olduğunu tahmin ettiğim Soner adlı bir beyefendiyle yaklaşık altı aydır flört ediyor.
Zeynep Hanım'ın bir süredir herkeslerden sakladığı sevgilisi ile ilişkisi, gelip geçici bir heves değil gibi görünüyor! Çünkü hafta sonu Zeynep Hanım'ı, sevgilisi Soner Bey ile birlikte Cenk Eren'in 'Pavyon'unda gördüm.
Üstelik aşıkların masasında, Zeynep Hanım'ın annesi Semra Özal da vardı!!!
Tam yedi yıl küs kaldıktan sonra iki yıl önce barışan ve barıştıktan sonra da -benim bildiğim- sadece bir kez bir davette yan yana gelen Semra Hanım ile kızının birlikte eğlenmeye çıkması beni çok şaşırttı doğrusu!

BELLİ Kİ MÜSTAKBEL DAMAT BUZLARI İYİCE ERİTMİŞ!
Demek ki müstakbel damat adayı, anne- kızın arasındaki buzları iyice eritmiş.
Pavyon'da, kızı ve müstakbel damadı Soner Bey'i tam karşısına oturtan Semra Hanım, çok keyifli gözüküyordu. Semra Hanım, kızı ve müstakbel damadıyla, Cenk Eren'in şarkıları eşliğinde gece 02.00'ye kadar eğlendi.
Zeynep Özal ile Soner Bey'den üç vakte kadar düğün davetiyesi gelirse hiç şaşırmam!!!

BİZE ULAŞIN