Petek Dinçöz'ün burnu düştü

Petek Dinçöz'ün estetikli burnu düştü! Dinçöz'ün eski eşinin, "3. burun ameliyatı da çok tehlikelidir" sözü ise korkuttu.

Sosyal paylaşım sitesi twitter'dan patlayan skandallara bir yenisi eklendi! Bu kez; iddialarıyla ortalığı karıştıran isim magazinci Can Tanrıyar'dı... Her şey; 'Ayça' isimli bir kişinin Tanrıyar'a twitter'dan; "Sayın Can Bey; çok güçlü bir kaynaktan Suay Hanım'la eski ilişkinizi öğrendim!!! Sakın yalanlamayın" diye yazmasıyla başladı.

KÖSE YÜZÜNDEN...

Bunun üzerine çılgına dönen Can Tanrıyar; başına gelenlerden şarkıcı Gülşen'i sorumlu tuttu. Tanrıyar, Erol Köse ile yakın dostluğundan ötürü Köse'nin eski sevgilisi Gülşen'in kendisine saldırdığını iddia etti.

Tanrıyar'ın iddiaları bununla da sınırlı değildi. Petek Dinçöz'le ilişkisi geçtiğimiz aylarda tamamen sona eren Can Tanrıyar, Dinçöz'ün annesi Suay Toğuş ve asistanının da kendisiyle uğraştığını öne sürdü. Tanrıyar; şoke edici iddialarının ardından da, yıllar önce vefat eden eski eşiyle ilgili günah çıkardı. Can Tanrıyar; twitter'da şu ilginç cümleleri yazdı:

GÜNAH ÇIKARTTI!

"Eski eşim vefat etti, ikinci eşim (Petek Dinçöz) ölmekten beter olmuş. İlk eşim yaşasaydı, özür dilerdim ama Karacaahmet'te! Unutmayın; hepimizin köyü var. O köy deprem yaşamadan gidin ziyaret edin."

SON YIKACAĞIN YUVA O MU?

Tanrıyar'ın hedefindeki asıl isim Gülşen'di. Popçunun kendisine iftira attığını öne süren Tanrıyar; "Eski eşi Murat Varol'un onu niye dövdüğünü anladım" dedi. Can Tanrıyar'ın şu sözleri ise akıl karıştırdı: "Seni Samsun Demir'in mi kurtaracağını sanıyorsun? Son yıkacağın yuva o mu? Samsun'un eşini Ajlan Köse gibi sana yedirmem."

BURNU DÜŞTÜ

Can Tanrıyar, Petek Dinçöz'le ilgili şok bir iddiada daha bulundu: "Petek, 12 gün önce burnu düştüğü için ameliyat oldu. 4 gün önce hastaneden çıktı. 3. burun ameliyatı çok tehlikelidir; bazen insan nefes bile alamaz. Petek, büyük bir risk atlattı."

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN