"İçi kuruyanlar varsa yardımcı olacağım"

Şahan Gökbakar; Twitter'da çöpçatanlığa soyundu. Twitter'da 696 bin takip takipçisi olan ünlü komedyen; takipçilerine şöyle seslendi: "...Sevdiği kıza ya da erkeğe açılamayan, pısıp köşesinde içi kuruyan varsa yardımcı olacağım." Ardından da "Aşık olduğunuzun tweet'lerini yazın. Arasından seçtiğim üç tanesine sizin adınıza tweet atacağım" diye yazdı. Ünlü komedyen sözünü tuttu ve bir takipçisi için şu tweet'i attı: "@talhaaydın, merhaba! @EsinSimge; seninle aynı okulda okuyan, seni seven, güzel, tatlı bir kız. Tanışın, konuşun, bakışın... Hadi!"

YAZDIĞINI SİLİYOR
Bu arada Şahan Gökbakar'ın son dönemde attığı tweet'leri silmesi; Cem Yılmaz'a benzetildi. Yılmaz da her defasında attığı tweet'leri siliyor.

SETTE ÇOK EĞLENMİŞLER
Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın başrollerini paylaştığı, Togan Gökbakar'ın yönettiği 'Celal ile Ceren' filmi 18 Ocak'ta izleyici ile buluşacak. Evlilik hazırlığındaki iki aşığın komik öyküsünü anlatan filmin kamera arkasında da kahkaha hiç eksik olmamış. Ezgi Mola, Şahar Gökbakar yüzünden sık sık gülme krizine girmiş. Tüm ekibin çok eğlendiği sette çekimler, kahkahalar yüzünden sürekli tekrarlanmak zorunda kalmış.

BİZE ULAŞIN