Podyumun yükselen yıldızı

Podyumların son dönemde en dikkat çeken isimlerinden biri olan Kate Upton, güzelliğiyle olduğu kadar yetenekleriyle de konuşuluyor

Son olarak Victoria's Secret defilesinde podyuma çıkan ve bu yıl neredeyse her ay bir büyük derginin kapağını süsleyen Kate Upton, podyumların yükselen yıldızları arasında... Henüz 20 yaşında olan Upton'ın bilinmeyen yönlerini Cosmopolitan dergisi sayfalarına taşıdı:
1992 doğumlu Kate Upton, 12 yaşındayken izlemeye gittiği at yarışlarında güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmiş ve keşfedilmiş.
Miami doğumlu Upton, 15 yaşına geldiğinde bir modellik ajansına kaydolarak şöhretin kapısını aralamış.

İKİ FİLM, ÜÇ ŞAMPİYONLUK...
Upton'ın şöhretini esas patlatansa geçtiğimiz yıl Sports Illustrated dergisine verdiği birbirinden seksi fotoğraflar. Victoria's Secret defilesinde podyuma çıkmasıyla da tüm modaevlerini peşinden koşturmaya başlamış.
Mankenlik kariyeri doludizgin devam eden güzel model, yavaş yavaş sinema filmlerinde de rol almaya başladı. 'Tower Heist-Kule Soygunu' ve 'The Three Stooges-Üç Ahbap Çavuş' filmlerindeki oyunculuğu dikkat çekmesini sağladı.
Küçük yaşlardan beri binicilik sporuyla ilgilenen Upton'ın üç dünya şampiyonluğu var.
Özel hayatı hakkında pek açıklama yapmasa da genç modelin, Detroit Tigers beyzbol takımı oyuncusu Justin Verlander'la beraber olduğu konuşuluyor.
Klasik bir giyim tarzı olan Upton, siyah ve beyazı bir arada kullanmayı seviyor.

BİZE ULAŞIN