Meğer yıllarımı boşa harcamışım!

Brad Pitt, uyuşturucu batağından Angelina Jolie ile tanıştıktan sonra kurtulduğunu ve yıllarca hayatını boşuna harcadığını söyledi

Cuma 24.05.2013
Son Güncelleme: Perşembe 23.05.2013
ABONE OL
Hollywood'un en yakışıklı aktörlerinden biri olan 1963 doğumlu Brad Pitt; 2005 yılında, beş yıllık bir evliliğin ardından Jennifer Aniston ile boşanmıştı. 'Mr&Mrs Smith' filminin setinde tanıştığı Angelina Jolie ile 2005'ten beri beraber olan oyuncu; Esquire dergisine verdiği röportajda, Aniston ile evliliği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

DAHA MUTLU OLAMAM...

Jolie ile hayatının anlam kazandığını söyleyen Pitt, ondan önce yıllarca uyuşturucu kullandığını itiraf etti ve sözlerini şöyle sürdürdü:
Uzun yıllar boyunca uyuşturucu kullandım. Yıllarca birbirinden farklı pek çok uyuşturucu denedim. Hayatımı yıllarca boşuna harcadım.
Neredeyse 10 yıl önce büyük bir hata yaptığımı ve uyuşturucuyu bırakmam gerektiğini anladım. Bana verilen şansı kötü kullandığımın farkındaydım. Angelina ile tanıştığımda kendime gelmem gerektiğini anlamıştım.
Eski arkadaşlarımdan şu an uzağım. Angelina ve altı çocuğumuzla zaman geçirmekten daha önemli bir şey olduğunu sanmıyorum.
Ailemle ve bir avuç arkadaşla çevrelenmiş haldeyim. Bu kadar mutlu olabileceğimi asla düşünmezdim.

Brad Pitt, daha önce verdiği röportajlarda; Jennifer Aniston ile olan beş yıllık evliliğinin görüntüden ibaret olduğunu söylemişti.