"80 yaşında bir adamla gibiydim"

Bekir Ünlüataer'den kısa bir süre önce ayrılan Nilgün Belgün herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Pazar 26.05.2013 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 27.05.2013 10:11
ABONE OL

Ece Vahapoğlu'nun sunduğu 'Uzun Lafın Kısası' programına konuk olan Nilgün Belgün, yakın zamanda noktaladığı son ilişkisi ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

'BAKMAZ OLAYDIM'

Bekir Ünlüataer'le tanışmasında Ece Vahapoğlu''nun rolünün çok büyük olduğunu anlatan Nilgün Belgün, 'Bekir'i ilk senin programında gördüm. Bakmaz olaydım. Sorumlusu sensin. Zap yapıyordum evde senin programın çıktı. İki kişiyle konuşuyordun.

Senin programında beğendim. Sadece erkek olarak değil, müziklerini çok beğendim. Tesadüf bu ya bir şeyi çok istersin de olur. Mesut Yar'ın doğum gününde de yan yana düştük, ondan sonra başladı. İlk nereden dediler, Ece Vahapoğlu'nun programında başladı dedim ama çok yazılmadı bu ayrıntı' diyerek ilişkisinin başlama öyküsünü anlattı.

'80 YAŞINDA BİR ADAMLA GİBİYDİM'

Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi ile aralarında yaş farkı olmasına rağmen kendisinin daha hareketli olduğunu söyleyen Belgün 'Evde onun Türk Sanat Müziği çalıştığı bir oda vardı. Ben de Latin müziği dinlerim. Benim içime fenalık geliyordu dümtek dümtekle.

80 yaşında bir adamla gibiydim. Latin dinleyerek gençliğime dönüyordum. Aralarında yaş farkı var dediler ama o benden daha yaşlıydı' diyerek biten ilişkisinin ayrıntılarını da samimiyetle paylaştı.

NİLGÜN BELGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!