Abacı söylüyorsa bir bildiği vardır!

Ebru Gündeş; Muazzez Abacı'nın "Gündeş, Türk sanat müziği okusun" açıklamasıyla ilgili konuştu: Abacı söylüyorsa bir bildiği vardır; yorumu benim için önemli. Ama ben zaten Türk müziği söylüyorum

Pazartesi 27.05.2013
Son Güncelleme: Pazartesi 27.05.2013
ABONE OL
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, dün gece Günay Restaurant'da konser verdi. Geçen hafta yola çıkmadan rahatsızlanan ve Kıbrıs konserini iptal etmek zorunda kalan sanatçı; sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEDİM
Doktorların vertigo ve denge sinirinde meydana gelen viral enfeksiyon teşhisi koydukları Gündeş, "Meğer bu rahatsızlık herkesin başına geliyormuş. Doktorlar, 'Uçmanıza izin vermiyoruz' dediler. Eğer uçakla Kıbrıs'a gidebilseydim, sahneye çıkar ve oturarak da olsa söylerdim" dedi. Sanatçı; gazetecilerin Ajda Pekkan'ın aynı rahatsızlıktan dolayı konserini yarıda kesip hastaneye kaldırıldığını hatırlatması üzerine şunları söyledi: "Ajda ile iki saat önce konuştuk. Kendisine 'Geçmiş olsun' dedim. O da aynı şeyi yaşamış. Şu anda iyi; onun da konserleri var. İnşallah tamamen iyileşecek ve konserlerine devam edecek. Bu arada benim de uçuş yasağım kalktı. Uçakla gidilecek yerlere de gidip konserlerimi sürdüreceğim."
ABACI'YI DİKKATE ALIRIM
Gündeş; Muazzez Abacı'nın, "Ebru Gündeş ve Sibel Can'a çok kırıldım; müzik yolları doğru değil. Lütfen Türk sanat müziği okusunlar" açıklamasıyla ilgili de şunları söyledi: "Abacı bunu söylüyorsa, bir bildiği vardır. Onun söylediği benim için önemli; dikkate alır ve yerine getiririm. Ama ben konserlerimde zaten Türk müziği söylüyorum."

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!