Nur Yerlitaş'ın anne acısı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, uzun zamandır tedavi gören annesi Saadet Yerlitaş'ı kaybetti. Cenaze namazı önceki gün Levent Camii'nde kılındı.

CENAZE TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Sanatçı dostları, ayakta durmakta güçlük çeken ve caminin bahçesine sandalye ile getirilen Yerlitaş'ın yanındaydı. Ebru Gündeş de zor gününde ünlü modacıyı yalnız bırakmadı, uzun süre onu teselliye çalıştı.

ANNEMİN CENAZESİNİ SİBEL YIKADI

Bugün'ün haberine göre; Sibel Can'ın gasilhanede bile kendisini yalnız bırakmadığını söyleyen Yerlitaş, "Allah Sibel'den razı olsun. Annemin cenazesini bile yıkadı. Cenaze ve sonrasındaki tüm organizasyonu yaptı. Tabutun baş örtüsünü bile o düşünmüş" dedi.

Yerlitaş'ın yakın dostu Bülent Ersoy ise önceden planlanmış konser programı olduğundan morga giderek son görevini yerine getirdi. Ünlü modacı, cenazeye katılmayan yakın arkadaşı Seda Sayan'nın da çok önemli bir işi olduğundan törene katılamadığını belirtti.

Cannes'da bulunan Hülya Avşar'ın ise kendisini aradığını söyleyen Yerlitaş, "Annem öldüğünde hemen camiye koştu. Akşam da duasına katıldı" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN