Irak televizyonu dizi setine konuk oldu

Salı 28.05.2013
Son Güncelleme: Salı 28.05.2013
ABONE OL
Irak'ta yayın yapan Al Sharqiya TV, geçtiğimiz günlerde 'Kurtlar Vadisi: Pusu' ekibini ziyaret etti. Dizinin setine konuk olan ekip; oyuncu kadrosunda yer alan Hakan Boyav, Esra Şengünalp ve Nermin Kurtuluş ile sohbet edip yapımla ilgili tüyolar aldı.

ROLÜM ÇOK SEVİLDİ

Dizide 'Kara' karakterini canlandıran Hakan Boyav; rolünün çok sevildiğini, kendisinin de bu rolü severek oynadığını söyledi. Irak kanallarında dizinin henüz eski bölümleri yayınlandığı için diziyle ilgili tüyolar veren oyuncu, "Memati ölünce, dizi daha da renklenecek ve yeni karakterlerle daha hızlı gelişecek" dedi.

BEKLEYİN VE GÖRÜN
'Aynura' karakterini oynadığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Esra Şengünalp de "10 yıldır sadece Türkiye'de değil, Ortadoğu'da da fenomen olan bir dizide rol aldığım için gerçekten mutluyum. Bir oyuncu olarak böyle bir diziye dahil olmak gerçekten çok özel bir duygu" diye konuştu. Dizide 'Fatma' karakteriyle ekrana gelen Nermin Kurtuluş ise dizinin çok heyecanlı devam ettiğini belirtip "İlerleyen bölümlerde daha çarpıcı gelişmeler yaşanacak. Bekleyip görmenizi öneririm" şeklinde konuştu.