Karvak'tan atv'ye üç ödül

KarVak Ödülleri'nde; 'En İyi Aksiyon Dizisi' 'Kurtlar Vadisi', 'Yılın Reality Show'u 'Tatlı Sert' seçildi. Esra Erol ise 'Yılın Sunucusu' ödülünü aldı

Karadeniz Vakfı'nın düzenlediği KarVak Yılın En İyileri Ödül Töreni, Grand Cevahir Hotel'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Gecede atv'ye üç ödül birden verildi. 'Kurtlar Vadisi: Pusu'; 'Yılın En Başarılı Aksiyon Dizisi', 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'; 'Yılın Reality Show Programı' seçilirken, 'Yılın En İyi Sunucusu' ödülünü ise Esra Erol aldı.

PROTESTO ETTİ

Mi Minör' adlı oyunuyla iki ödül kazanan Memet Ali Alabora; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun Onur Ödülü almasını protesto etti ve ödülünü almadan geceden ayrıldı. Türkücü Zara, 'Yılın En İyi Halk Müziği Sanatçısı' ödülüne layık görüldü. Siyah bir kıyafet giyen Zara, "Yeni anne olduğum için siyahı tercih ettim" dedi. Gecede 'Yılın En İyi Sosyal Medya Ödülü'nü alan Erol Köse ise ilginç bir açıklama yaptı. Köse, bir süredir gündemi meşgul eden "Eşi, bir Türk işadamını siyahi bir dansçıyla aldattı, bebekleri de bu yüzden siyahi oldu" haberiyle ilgili olarak, "Ben araştırdım, o haber tamamen asparagas çıktı" dedi. 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' alan Kayahan ise "Kurtuluş Savaşı'nda Karadeniz'i takalarıyla aşanlardan ödül almanın gururunu yaşıyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN