Melek Angun'dan tazminat iddialarına yalanlama

Oktay Kaynarca ile Melek Angun'un boşanma davasında, Angun'un 500 bin lira tazminat isteyeceği söylendi. Angun ise 'Onun 5 kuruşunu istemiyorum' diyerek iddiayı yalanladı.

Çarşamba 29.05.2013 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 29.05.2013 16:44
ABONE OL

Oktay Kaynarca ile geçen Ağustos'ta dünya evine girdiği Melek Angun'un boşanma davası olaylı bir şekilde sürüyor... Angun'un darp edildiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Kaynarca iddiaları yalanlamış ve asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu söyleyerek şaşırtmıştı.

Önceki gün ise Melek Angun'un eşinden 500 bin liralık tazminat talebinde bulunacağına dair haberler çıktı. Ancak Angun'un çevresine göre Angun'un Oktay Kaynarca'dan maddi bir talebi olmayacak...

TEK İSTEĞİ SESSİZCE BOŞANMAK

Savcılığa sunduğu şikayet dilekçesine de "Maddi ve manevi tazminat talebim yok" maddesi eklettiği iddia edilen Melek Angun'un tek isteği eşinden olaysız bir şekilde boşanmak. Evliliği boyunca yaşadığı kavgalardan ve sonrasında basında çıkan haberlerden dolayı son derece üzgün olduğu öğrenilen Angun'un yakın çevresine "Oktay'ın değil yüklü parasını beş kuruşunu istemiyorum" dediği söyleniyor. Bu arada Oktay Kaynarca'nın da 10 aylık eşine karşı açtığı davada; maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı biliniyor.

KENDİNİ MAĞDUR İLAN ETTİ

10 ay önce evlendiği eşi Melek Angun'un 'darp etme' suçundan hakkında şikayette bulunduğu Oktay Kaynarca, karşılığında takındığı tavırla kendini mağdur ilan etti. Bu uğurda asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu bile söyleyen ünlü oyuncu; Angun'u kıskançlıkla, kendisini evine almamakla, ailesine karşı saygısızlık yapmakla da suçladı.

OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!