Tuba Büyüküstün'den Meryem Uzerli'ye destek

Çarşamba 29.05.2013 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 29.05.2013 16:40
ABONE OL

Karadeniz Eğitim, Kültür ve Çevre Koruma Vakfı (Karadeniz Vakfı), tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "KarVak Yılın En İyileri" ödül töreni önceki akşam Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Ekonomiden sanata, bilimden kültüre birçok alanda geçen yıla damgasını vurmuş kurum ve kişilerin ödüllendirildiği geceye ünlü isimler akın etti. Gecede "Yılın En iyi Kadın Oyuncusu" ve "Yılın En İyi Dizisi" dallarında iki ödül birden alan Tuba Büyüküstün, ödül törenine "20 Dakika" dizisinden oyuncu arkadaşlarıyla birlikte katıldı. Bu sezon final yapacak olan "20 Dakika" dizisinin ardından ilk işinin öncelikle tatil olduğunu belirten Büyüküstün, "Tatile, rahatlamaya ihtiyacım var. Ondan sonra önümüze gelen projeleri değerlendireceğiz" diye konuştu.

Meryem Uzerli'nin yaşadığı 'Tükenmişmik Sendromu'nun bütün oyuncuların zaman zaman başına geldiğini söyleyen güzel oyuncu, "Herkesin böyle olduğunu düşünüyorum. Her şeyi bırakıp gitme duygusunu... Ben de tabii ki yaşadım" şeklinde konuştu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!