Oyunculuk yapmak istiyorum

Victoria's Secret'ın seksi meleklerinden Barbara Palvin, modelliği çok sevdiğini ancak ileride oyunculuk yapmak istediğini söylüyor

Moda dünyasının yükselen yıldızı Macar manken Barbara Palvin, son dönemde yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Palvin, kariyeri ve özel hayatı hakkında L'Officiel dergisinden Neslihan Yılmaz'a konuştu:

13 YAŞINDA KEŞFEDİLDİ
2006 yılında yani 13 yaşındayken Budapeşte'de köpeğimi sokakta dolaştırırken keşfedildim. Yanıma gelip bir test çekimine katılmak isteyip istemeyeceğimi sordular. Davetlerini kabul ettim ve o hafta ilk fotoğraflarım hazırdı bile.
2010 yılında Milano Moda Haftası'nda Prada için podyuma çıktım. Bu ilk podyum deneyimimdi. Cidden çok korkmuştum.
Modellik yapmayı seviyorum ama ileride oyunculuk alanında da kendimi denemek isterim.
Modellik; unutulmaz anlar yaşamamı sağlıyor. Mesela bundan bir yıl önce Altın Küre Ödülleri'ne katılacağım aklıma bile gelmezdi.
Benim hakkımda gazetelerde pek çok haber yer alıyor. Mesela Justin Bieber ile Selena Gomez'in ayrılmasına sebep olduğum ve Bieber'ı Leonardo DiCaprio için terk ettiğimi yazdılar. İnsanların tek bir fotoğrafım üzerinden dedikodu üretmesi rahatsız edici olabiliyor.
İlkokul yıllarında sürekli erkeklerle futbol oynardım, çok yaramazdım. Erken yaşta çalışmaya başladım ve bu şekilde enerjimi doğru şekil de kullanmayı başardım.

BİZE ULAŞIN