Bu adamın çocuğunu doğurmam!

Meltem Cumbul'un geçen yıl nikah masasına oturduğu işadamı Alican Özbaş'la evliliği dokuz ay sürdü. GÜNAYDIN; Cumbul ve Özbaş'ın ayrılmasının ardındaki dört nedene ulaştı

Cuma 31.05.2013
Son Güncelleme: Cuma 31.05.2013
ABONE OL
Meltem Cumbul; geçtiğimiz Ağustos ayında, kendisinden 14 yaş küçük işadamı Alican Özbaş ile Kuşadası'nda sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu uzun sürmedi. Geçen ay eşi Alican Özbaş'ın bir davette kıskançlık yüzünden kavga çıkarması bardağı taşıran son damla oldu ve Meltem Cumbul önceki gün boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. GÜNAYDIN; ünlü oyuncunun boşanmasının ardındaki dört nedeni ortaya çıkardı:

PSİKOLOJİK ŞİDDET VAR

Ünlü oyuncunun, yakınlarına; herkesi ve her şeyi göze alarak sürpriz bir şekilde evlendiği Alican Özbaş'ı evlendikten sonra tanımakta güçlük çektiğini anlattığı öğrenildi. Özellikle Özbaş'ın çok alkol aldığını ve bu yüzden 'psikolojik şiddet' gördüğünü belirten Cumbul; bu psikolojik şiddetin ve tartışmaların, darba dönüşmesinden korkup evden ayrılma kararı almış.
Meltem Cumbul yaklaşık bir ay önce Bursa'da bulunan bir arkadaşının yanına yerleşti. İlişkisinin akıbeti hakkında herkesten uzak karar vermek isteyen Meltem Cumbul, kimseyle görüşmedi. Bu dönemde Alican Özbaş, eşine ulaşmak istese de, bu mümkün olmadı.

Meltem Cumbul'un, eşinden ayrı kendini dinlediği dönemlerde çoğu kez "Ben böyle bir hatayı nasıl yaptım? Bu kişiyle nasıl evlendim?" diyerek özeleştiri yaptığı da öğrenildi.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


TANIMAKTA ZORLANDI
Alican Özbaş'ın bir gece gazetecilere "Olmuyor arkadaş olmuyor... Benden kaynaklanan bir sorun değil. Çocuk istiyoruz ama olmuyor" sözleri büyün yankı bulmuş ve bunun üzerine tüm oklar Meltem Cumbul'a çevrilmişti. Ancak bu olayın gerçek nedeni de ortaya çıktı. Cumbul'un, eşi Alican Özbaş'ı zamanla tanımakta güçlük çekip birçok sıkıntı yaşaması üzerine yakın çevresine "Bu adamın çocuğunu asla doğurmam" diyerek dert yandığı öğrenildi.

HER İKİSİNİN DE İKİNCİ EVLİLİĞİ
Ünlü oyuncu Meltem Cumbul ilk evliliğini; 2003 yılının Nisan ayında ünlü mimar Çağlayan Tuğal ile yapmıştı. Çift, 2005 yılının Haziran ayında tek celsede boşanmıştı. Alican Özbaş ise 2009 yılında cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Nurettin Hasman'ın fotoğrafçı kızı Merve Hasman ile evlenmişti. Ne var ki çiftin evliliği dört ay sürmüştü.