Ekranların kötü adamının vedası sevenlerini üzecek

'Karadayı' dizisinin kötü karakteri 'Savcı Turgut', dün yayınlanan bölümde 'Barut Necdet' tarafından öldürülerek diziye veda etti. 'Savcı Turgut'u oynayan Yurdaer Okur, "Karadayı'ya veda etmek kolay değil, lakin misyonumu tamamlamıştım" dedi

ATV'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi 'Karadayı'nın hayranlarını üzen bir ayrılık yaşandı. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde 'Savcı Turgut', 'Necdet' tarafından öldürülerek sevilen yapıma veda etti.

DEMİR ALMA VAKti

Dizide iki sezondur 'Savcı Turgut'u büyük bir başarıyla canlandıran Yurdaer Okur, "Karadayı'ya veda etmek kolay değil lakin misyon tamamlandı, görev yerine getirildi. Artık öyle bedbin, öyle bedbaht demir alma vaktidir cancağızım" dedi. Yaptığı planlarla kötülükte sınır tanımayan, 'Mahir' ile 'Feride' arasındaki en büyük engel olan 'Savcı Turgut'u canlandırmaktan mutluluk duyduğunu belirten Okur, seyirciye şöyle veda etti: "Savcı Turgut' ardında birçok 'Savcı Turgut'lar bırakarak gidiyor. Bu yolculukta birlikte yürüdüğümüz yapımcımız, senaristlerimiz, yönetmenlerimiz, tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Karadayı Ailesi candır." Yurdaer Okur'un canlandırdığı 'Savcı Turgut', acımasızlığına rağmen sempatik tavırları ve kullandığı 'mamafih' ve 'cancağızım' gibi kelimelerle izleyenlerin gönlünü fethetmişti. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde; 'Mehmet Saim'den aldığı emirle 'Turgut'u öldüren 'Barut Necdet'in bu hamlesi, 'Mahir' ile 'Feride'nin planını bozdu. 'Nazif Kara'yı özgürlüğüne kavuşturmak isteyen aşıkların tek delili ise 'Turgut'un ölmeden önce bıraktığı ifadesi oldu.
BİZE ULAŞIN