Doğumdan sonra ilk görüntü

Geçtiğimiz günlerde anne baba olan Bekir Aksoy ve eşi Derya Çavuşoğlu, sıcak havayıda fırsat bilerek Nişantaşı'nda yürüyüş yaptı. Daha sonra Kav Butik'e geçen çiçeği burnunda anne baba, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

''Doğumdan sonra ilk defa birlikte dışarı çıkıyoruz. Bebek bir haftalık oldu. Her şey çok iyi gidiyor. Anneannesine emanet edip biraz hava alalım dedik. Çok mutluyuz'' ifadelerini kullanan çift bir hafta önce dünyaya gelen bebeklerinin oldukça sağlıklı olduğunu ifade etti.

Bir gazetecinin ''Çocuğunuza baktığınızda keşke daha önce baba olsaydım diyor musunuz?'' sorusuna ''Aslında çocuk tam zamanında oldu. Yinede bu soruya evet diyebilirim ama annesinin her halukarda Derya olmasını isterdim. Eğer annesinin Derya olacağını bilseydim ve onu bir on yıl önce tanısaydım, bu heyecanı ve sevinci on yıl önce yaşamak isterdim'' sözleri ile yanıt veren Bekir Aksoy, çocuğunun annesi Derya Çavuşoğlu'na basın mensuplarının önünde bir kez daha ilanı aşk etti.

Kaynak: Akşam

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN