Çok cool hareketler bunlar

Oryantiring sporuyla tanışın derim. Bu sporda katılımcılar, ellerindeki pusula ve harita ile kendilerine verilen hedefi en kısa sürede bulup bitiş noktasına ulaşıyor. Fiziksel ve zihinsel eforunuzu kullanacağınız bir nevi satranç. Ormanın içinde hedefe koşmak bu pazarın en değişik aktivitesi olabilir. İstanbul Orienteering Kulübü'ne bir göz atın.
Cumartesi ve pazar günü Jamie's Italian'da, 18.00-20.00 saatleri arasında düzenlenen 'aperitivo hour'a katılıp hem karnınızı doyurabilir, hem de DJ Mert Levent'in müziği ile partileyebilirsiniz.
iTunes'dan Michael Jackson'ın Mayıs ayında çıkacak olan albümü 'XScape'in ön siparişini verebilirsiniz.
Hem çok lezzetli görünüyor, hem de şık! Moschino'nun McDonald's temalı tasarımlarını hemen inceleyin. 'Fast food fast fashion' başlıklı kapsül koleksiyonda yer alan çanta, telefon kılıfı ve kazaklara 'moschino.com'dan ulaşabilirsiniz.
Ünlü modacı Yves Saint Laurent'in hayatını konu alan filmi sinemada izlediyseniz, evde DVD keyfinize de biraz moda katabilirsiniz. Arşivinize başka moda filmleri eklemek isterseniz; 2009 yapımı 'Coco Avant Chanel', 'The September Issue' ve 2013 yapımı 'The Bling Ring' tavsiyemdir.
BİZE ULAŞIN