Bana yeni bir şey öğreten erkeklere hayranım

  • Günaydın
  • Cumartesi 06.04.2014
Amerika'da sinema-televizyon üzerine eğitim aldıktan sonra Türkiye'ye dönen ve ekranların aranılan sunucuları arasına giren Tanem Sivar, hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Ünlü sunucu, özel hayatından seyahat sırlarına kadar her şeyi Esquire dergisine anlattı…
Sizin için bir erkeğin iyi bilmesi gereken üç şey nedir? Empati kurabilmek, hayattan ne istediğini ve saygının sevgi kadar mühim olduğunu bilmek.

İZLANDA'YA GİTMEYİ İSTİYORUM
Erkeğin stilinde ilk ne dikkatinizi çeker? Sanırım hiçbir şey.
Hangi adamlara hayransınız? Bana yeni şeyler öğretebilecek ve bundan heyecan duymamı anlayacak erkeklere hayranım.
Kendiniz olmasanız, kim olurdunuz? Ben olmasam hiç kimse olurdum.
Yaz sizin için ne ifade ediyor? Güneş, deniz ve balığı ifade eder.
Bugün size tek yön bir bilet verilse, nereye gitmek istersiniz? Tek yön bilet istemem. Yine dönüp dolaşıp İstanbul'a gelmek isterim. Ama illa bilet verecekseniz, bu ara İzlanda'ya gitmeyi çok istiyorum.
Her seyahatinizde mutlaka yanınıza aldığınız beş şey nedir? Kitap, iPod, seyahat günlüğüm, fotoğraf makinem ve sırt çantam.
Gittiğiniz yerlerde ne bulmayı beklersiniz? Lokal mekânlarda vakit geçirip yerel hayata dair bilgiler edinmeyi ve o yörenin insanlarını hayatıma katmayı seviyorum.

Keşfedip paylaşmalı

En iyi yol arkadaşı; tek başına hareket edebilen ve tüm seyahatini bana bağlı yaşamayandır. Seyahatte kendi zevk ve tercihlerimize göre gezmeli ve keşfettiklerimizi birbirimizle paylaşabilmeliyiz. Bunun için elbette keşfetme dürtüsü olan insanları yanımda isterim. İşte böyle seyahat arkadaşlarını seviyorum.
BİZE ULAŞIN