Asena ile Berkay'dan yeni skandal

Asena Erkin ile Berkay arasında yeni bir skandal patlak verdi! Caner, Elazığspor deplasmanında ter dökerken eşi ve popçu, baş başaydı. Trafik kazası yapan ikilinin şok görüntüleri dün ortaya çıktı.

26 Kasım'da Akmerkez'in bebek odasından çıkarken yakalanan Asena Erkin ve Berkay, aradan geçen 4 ayda birçok şaşırtıcı olaya imza attı. Londra ve Çeşme'de çekilen samimi fotoğrafları da ortaya çıkan skandal ikili, "Çok iyi dosttuk ama bu olaylar yanlış anlaşıldığı için artık görüşmüyoruz" açıklaması yapmıştı.

ASENA'YI SUÇLAMIŞTI!

Çok değil 10 gün önce de Berkay, Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'le evliliği halen devam eden Asena'nın peşini bırakmadığını söyleyip isyan etmişti! Asena ise geçen bu zamanda eşiyle mutluluk pozları veriyordu. Dün ise 'ucankus.com' Asena ve Berkay'ın yeni bir skandalını ortaya çıkardı.

Caner kamptayken Asena çalmış Berkay söylemiş

ÇİFTE KAZA YAŞADILAR

Tarih bu kez 24 Şubat 2014'tü. O sıralar görüşmediklerini söyleyen olay ikili, Ulus'ta Berkay'ın kullandığı ciple trafik kazasına karıştı. Kazanın ardından panikle ön koltuktan inen Asena, yaya olarak kaza yerinden uzaklaştı. Görüntüler, Caner'in Elazığspor deplasmanındayken Asena Erkin ile Berkay'ın gecelerde baş başa gezdiğinin kanıtıydı. Önceki skandal görüntülerini komik bahanelerle savunan Asena ile Berkay'ın, bu kaza görüntülerine ne diyeceği ise merak konusu.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN