Kostümlerin peşine düştü

Fotoğrafçı Nihat Odabaşı, yönetmenliğini üstlendiği reklam filminin çekimleri sonrası kaybolan kostümlerin bulunması için savcılığa başvurdu

Fotoğrafçı Nihat Odabaşı bir reklam çekiminde kullandığı binlerce lira değerindeki kostümlerin çekim sonrasında ortadan kaybolması üzerine savcılığa başvurdu. Odabaşı, geçtiğimiz günlerde Tarabya Oteli'nde bir reklam filmi çekti. Bu çekimde çeşitli kıyafetler kullanıldı.

BEŞ KİŞİ ARANIYOR
Çekim sonrasında yapılan sayımda kıyafetlerin bazılarının ortadan kaybolduğu anlaşıldı. Binlerce lira değerindeki kıyafetlerin ortadan kaybolması üzerine ünlü fotoğrafçı adliyenin yolunu tuttu. İşyeri kamera kayıtlarını inceleyerek çekim için kıyafetleri otele taşıyan beş çalışanını tespit eden Odabaşı, savcılığa suç duyurusu yaptı. Odabaşı, suç duyurusu dilekçesinde bu beş kişinin ve olayla ilgili bilgisi olan kişilerin isimlerini verdi. Hırsız ya da hırsızların bulunmasını isteyen Nihat Odabaşı, maddi ve manevi kaybı olduğunu kaydetti. Şikayet üzerine kayıp kostümlerle ilgili soruşturma başlatıldı.
BİZE ULAŞIN