Taze kanlar!

Cem Yılmaz, son filmi için kolları sıvadı. Ekibine 'genç' isimler aldı! 68 yaşındaki babası Arif Yılmaz ile 62 yaşındaki dayısı Mehmet Küçükdurmaz, senaryo okumasına katıldı. Ünlü komedyen, yeni elemanlarını ise şöyle tanıttı: Ekibe taze kan!

Her daim esprileri patlattı. Standup'tan setlere aktı. İşte Cem Yılmaz bu kez son eseri için çalışmadaydı! Ünlü komedyen, "Pek Yakında" adlı filmi için hazırlıklara başladı. İlk aşama ise sıkı bir senaryo hazırlamaktı.

EKİBİ UCUZA GETİRDİ...

Cem Yılmaz, yeni filmine taze kan katmak için güçlü bir ekip oluşturdu. Senaryo ekibini hazırlarken bütçeden de kıstı! Bunun için 62 yaşındaki dayısı Mehmet Küçükdurmaz ile 68 yaşındaki babası Arif Yılmaz'ı ekibe aldı. Yılmaz ailesi, hep birlikte ünlü komedyenin ofisinde buluştu. Dayı Mehmet Küçükdurmaz, bilgisayarın başına geçip yeğeninin senaryosunu okumaya başladı. Yılmaz'ın babası Arif Yılmaz da bilgisayarın karşısındaydı. Hem baba hem de dayı evlatlarına destek olurken Cem Yılmaz o anı fotoğraflattı. Sonra da sosyal paylaşım sitesi İnstagram'da bu pozu yayınlayarak altına şu notu düştü: Ekibe taze kan!

Kaynak: Takvim
BİZE ULAŞIN