Ahmet Kaya şarkıları eşliğinde ilan-ı aşk

Sevgilisi Başak Dizer için sürpriz doğum günü partisi düzenleyen Kıvanç Tatlıtuğ, gecede Ahmet Kaya şarkıları söyledi. Oyuncu, sevgilisine ilan-ı aşk etti

'Kurt Seyit ve Şura' dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer için sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Partiye Wesley Sneijder-Yolanthe Cabau, Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı çiftleri ile Tanem Sivar katıldı. Doğum günü pastasını sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte üfleyen Başak Dizer, konuklara kendisini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

SORULAR YANITSIZ KALDI

Gecede Ahmet Kaya'nın şarkılarını seslendiren Tatlıtuğ, sevgilisine duygulu anlar yaşattı. Partiye katılanlarla birlikte hep bir ağızdan şarkı söyleyen oyuncu, Dizer'e "Seni çok seviyorum" diyerek ilan-ı aşk etti. Mekandan ilk olarak Sneijder ve eşi ayrılırken, Tatlıtuğ yıldız futbolcuyu kapıya kadar uğurladı. Tatlıtuğ-Dizer çifti ise mekandan son olarak saat 01.30'da el ele ayrıldı. Çıkışta kendilerini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayı tercih eden ikili, "Her şey çok güzeldi, teşekkürler" diyerek taksiye bindi.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

RUSYA'DA AŞK BAŞKA OLUR
Geçtiğimiz yıl Kasım ayından beri birlikte olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinin çekimlerinin Rusya'da başladığı günlerde aşk tazelemişti. Sevgilisine destek vermek için Rusya'daki çalışmaları takip eden Dizer, bir kutlamaya da katılmıştı. Eğlence sırasında bir süre Tatlıtuğ'dan uzak durup ekip arkadaşlarıyla sohbet eden Dizer, ilerleyen saatlerde Tatlıtuğ'la buluşmuştu. Dizer, sevgilisinin omzuna yaslanıp poz vermişti.
BİZE ULAŞIN