'Estetik ödülünü benim vermem manidar'

Fashion TV Moda Ödülleri'nde plastik cerrahi dalında ödül vermek için sahneye çıkan Deniz Akkaya, "Bu ödülün bana verdirilmesi manidar" diyerek espri yaptı. Akkaya, bu sözleriyle 16 yıl önce yaptırdığı burun estetiğine gönderme yaptı

Üçüncü kez düzenlenen Fashion TV Moda Ödülleri önceki gece sahiplerini buldu. Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz'ın sunduğu geceye, aralarında Kenan Doğulu-Beren Saat, Siren Ertan, Cengiz Abazoğlu, Sevim Emre, Rafet El Roman, Tülin Şahin, İvana Sert, Özge Ulusoy ve Deniz Akkaya'nın da bulunduğu ünlüler katıldı. Geceye, 'Yılın En Başarılı Plastik Cerrahi Sağlık Grubu' dalında ödül vermek için sahneye çıkan Deniz Akkaya'nın esprileri damga vurdu. Akkaya, "Bu ödülün bana verdirilmesini çok manidar buluyorum" diyerek 16 yıl önce yaptırdığı burun estetiğine gönderme yapmış oldu.

KENAN DOĞULU'NUN ÇİÇEKLİ CEKETİ
Törene sevgilisi Beren Saat ile katılan Kenan Doğulu, 'En Şık Giyinen Erkek Pop Yıldızı' ödülüne layık görüldü. Ödülünü ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'nun elinden alan Doğulu, çiçek resimli ceketi ile dikkat çekti. Gecede, 1963 yılında Türkiye Güzeli, 1964 yılında ise Beyrut'ta yapılan Avrupa Güzellik Yarışması'nda dördüncü seçilen Sevim Emre de yıllar sonra podyuma tekrar çıktı. Ancak Emre podyuma bu kez manken olarak değil; Orhan Gencebay ile birlikte 'Yılın En İyi Giyinen Sanatçı Çifti' ödülünü almak için çıktı. Emre, ödülünü Ömür Gedik'in elinden aldı.
BİZE ULAŞIN