Çikolata tadında bir eğlence

Tadelle'nin düzenlediği partiye, magazin ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Konuklar DJ müzikleri eşliğinde eğlendi

Ünlü çikolata markası Tadelle, Flamingo'da parti düzenledi. Lezzet ve eğlencenin bir araya geldiği geceye, magazin ve cemiyet hayatından pek çok ünlü katıldı. Fatih Ürek, Pelin Karahan-Bedri Güntay, Ayşe Özyılmazel, Naz Elmas, Süleyman-Ahu Orakçıoğlu, Tolgahan Sayışman, Ece Erken, Deniz Akkaya, Esra Eron, Derya Şensoy, Didem-Emre Ergani, Neslişah Alkoçlar, Aslışah Alkoçlar, Deniz Berdan ve Behzat Uygur; gecede boy gösteren ünlüler arasındaydı. DJ Doğuş Çabakçor ise çaldığı parçalarla konuklara muhteşem bir gece yaşattı.

'REJİMDEYİZ, YEMEYELİM'
Yaklaşık 300 kişinin katıldığı partide, davetliler gece sonunda kendilerine hediye edilen Tadelle kutusu ile poz verdi. GÜNAYDIN yazarı Mert Vidinli'nin evsahipliğindeki gecede, Vidinli doğum gününü de kutladı. Ece Erken ve Fatih Ürek, kendilerine hediye edilen Tadelle kutularıyla ilgili "Bunları yemeyelim, rejimdeyiz" diye espri yaptı. Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki sahne kavgası sonrasında, Akalın'ın yerine sahneye çıkan Fatih Ürek bu konu hakkındaki soruları yanıtlamak istemedi: "Bu konuya dahil olmak istemiyorum ama Hande'yi yıllardır tanıyorum. Olay onların arasında, onlar daha iyisini bilir."
BİZE ULAŞIN