Yıldızların çocukları yıldız olma yolunda

Ünlülerin çocukları, şimdiden gelecek yıllarda neyle ilgileneceklerinin sinyallerini veriyor. Bu çocuklar belki de gelecekte Türkiye'nin en ünlü isimleri arasında yer alacak

  • Günaydın
  • Salı 23.04.2014
Sanat dünyasının ünlü isimlerinin çocukları da yavaş yavaş hobileri ve ilgi alanlarıyla geleceğin ünlüleri arasına katılacağa benziyor.
Ayşe Nazlı Yumlu: Nilüfer'in 14 yaşındaki kızı Ayşe Nazlı, müzikle ilgileniyor.
Aslı Gönül Açar: Kayahan ve İpek Açar çiftinin 14 yaşındaki kızları Aslı Gönül Açar, tam bir fotoğraf düşkünü. Aslı Gönül, okulunda yapılan sosyal sorumluluk projelerinde de görev alıyor.
Ada Eşiz: Berna Laçin ve Tolga Eşiz çiftinin 12 yaşındaki kızları Ada, hayvanları çok seviyor ve tarihe meraklı. Ailesi ile çıktığı yurt dışı ve yurt içi gezilerinde tarihi mekanların fotoğraflarını çekip sosyal medyada sergileyen Eşiz, kedileri de çok seviyor.
Can Aslantuğ: Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin 14 yaşındaki oğulları Can Aslantuğ, sinemaya olan düşkünlüğü ile tanınıyor.
Nazlı Bilginer: Haluk Bilginer ve Aşkı Nur Yengi'nin 8 yaşındaki kızları Nazlı Bilginer, müziğe çok meraklı. Nazlı Bilginer, babasının en büyük hayranı. Poz vermeyi de çok seven Bilginer, annesi ile birlikte yemek yapmayı da seviyor.
BİZE ULAŞIN