Aşk yeni plaka eski

Cem Yılmaz, sevgilisi Melanie'yi yanına aldı, eski eşi Ahu Yağtu'nun adını simgeleyen 34 AU ... plakalı aracıyla tura çıktı.

Önceki gün Avustralyalı sevgilisi Melanie Shepherd ile Çanakkale'de gerçekleşen Anzak çıkartmasının 99'cu yıl dönümüne katılan Cem Yılmaz, törenin ardından soluğu İstanbul'da aldı. Sevgilisi ile birlikte İstinyePark'a giden ünlü komedyen, Günaydın Restaurant'ta yemek yedikten sonra sinemanın yolunu tutarak "Büyük Budapeşte Oteli" filmini izledi.

PLAKA MANİDAR OLDU!

Sürekli fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan Yılmaz, gazetecilere, "Daha ne kadar çekeceksiniz" diye tepki gösterdi. Alışveriş merkezinden çıkarken oldukça neşeli görüntüler sergileyen ikilinin kahkahaları gözlerden kaçmadı. Cem Yılmaz'ın yeni sevgilisini gezdirirken eski eşinin ismini simgeleyen plakasıyla bilinen Mercedes marka aracını kullanması ise çok manidardı. Bu arada Yılmaz'ın garajında 10'dan fazla lüks otomobili var.

9 BİN TL HARCADI

Cem Yılmaz sevgilisi Melanie Shepherd'in dikkatini çeken Osmanlı motifli avize mağazasına girdi. Yılmaz, sevgilisine ayaküstü avizeler hakkında bilgi verdi. Alışverişte hız kesmeyen ikili daha sonra Burberry ürünlerinin satıldığı bir mağazaya gitti. Yılmaz'ın burada 9 bin lira ödediği öğrenildi.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN