FB'liler sabaha kadar şampiyonluk kutladı

Ligin bitmesine üç hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe takımının oyuncuları, maçtan sonra Reina'da kutlama yaptı. Tüm futbolcuların katıldığı kutlama, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti

Önceki gün Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Çaykur Rizespor'la karşı karşıya geldiği maçta berabere kalıp ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçeli futbolcular, Reina'da kutlama yaptı.

YALNIZ GELDİ AMA…

Fenerbahçe'nin başarılı defans oyuncusu Bekir İrtegün, yalnız gittiği gece kulübünden kumral bir güzelle ayrıldı. İrtegün, fotoğraflarının çekildiğini görünce kahkaha attı.

EMENIKE'NİN İLGİNÇ ARABASI

Kutlamada sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Gökhan Gönül, Cristian Baroni, Selçuk Şahin, Bruno Alves, Raul Meireles gibi futbolcular, mekanın ön kapısından çıkmayı tercih ederken; Volkan-Zeynep Demirel, Salih Uçan, Alper Potuk, Caner- Asena Erkin ise gazetecilere görüntü vermemek için arka kapıyı tercih etti. Emenike, geceye, özel yapım aracıyla geldi. Futbolcunun, Plymouth marka otomobilinin plakasında 'Emenike' yazdığı görüldü.

ZIMBALI MEHMET!

Mehmet Topal ise mekana gelirken hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Topal'ın renkli ve zımbalı ayakkabıları dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN