Merve Terim Çetin'den ağlatan açıklama

Merve Terim Çetin'den ağlatan açıklama

Milli Takım'ın teknik direktörü Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim Çetin, Instagram'da yayınladığı mesajla herkesi duygulandırdı.

Oğlu Yaman'ı dünyaya getirmeye çalışırken ölümle burun burna gelen Merve Terim Çetin, yaşadığı acı günleri şu sözlerle anlattı:

ÜNLÜLER 2015'E BÖYLE GİRDİ-TIKLAYIN!

"2014 sana veda etmeye çok hazırım. Bana dünyadaki en güzel varlığı vermene rağmen benden çok şey aldın. Az daha hayatımı ve oğlumu benden alıyordun, kayınpederimi aldın, bir abla olarak gururla kız kardeşimi evlendirdiğim günü aldın, doğumhaneden çıkarek evladımı kokladığım anı elimden aldın, saymakla bitmez aldıkların aslında... Ama olsun 2015, 2014'e rağmen senden korkmuyorum. 2014 bunları yaptı diye de senden sağlık, mutluluk, esenlik, bol para, aşk falan da dilemiyorum!

BUSE TERİM'DEN DUYGUSAL AÇIKLAMA-TIKLAYIN!

Hayatı geldiği gibi yaşamak lazım. Başımıza ne geleceğini bilmiyoruz, bir evlat, bir abla, bir anne ve bir eş olarak ben elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Gözyaşlarımı silip yoluma devam ediyorum. Yoruldum doğrudur ama sahip olduğum tüm değerlere de şükrediyorum ve mucizelere inanmaya bayılıyorum. Ameliyattan çıkabileceğimi ve hatta güzeller güzeli mavi gözlü minik elli bir evladım olacağını hiç düşünmüyordum ama şimdi nefes alıyorum ve o minik elleri tutuyorum. Hayat, hayal ettikçe, umut ettikçe güzel. Savaş ne kadar zorsa zafer de bir o kadar tatlı. 2014'ü acının en saf haliyle azaltan güzel ailem sizi çok seviyorum. Hoşgeldin 2015"

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN