Burcu Esmersoy, Arda Turan'ı anlattı

Burcu Esmersoy, Arda Turan'ı anlattı

Son dönemde özel hayatıyla gündemde olan, Başar Savur’la evliliğin eşiğinden döndükten sonra adı Arda Turan’la anılmaya başlanan Burcu Esmersoy, bir dergiye verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

  • Günaydın
  • Cuma 02.01.2015 09:45
Esmersoy, ayrılığın arkasından "Bu meslekte ister istemez deriniz çok kalınlaşıyor. 2 yaşında annesi babası boşanmış, 15 yaşında çalışmaya başlamış kadınım, beni ne üzebilir ki? Bir evliliğin, bir ilişkinin bitmesi mi? Geçiniz." dedi.

BURCU ESMERSOY İLE ARDA TURAN'IN TESELLİ GECESİ - TIKLAYIN

İSPANYA'YA ARDA'YI GÖRMEYE GİDİYORUM

Burcu Esmersoy'un Instyle'a verdiği röportajda; Arkadaşlarıyla evde ya da bir kafede dertleşmeyi seviyor. "Oldu da gece çıkmaya vakit bulursam uzun akşam yemeklerinden keyif alıyorum. İstanbul'da gece kulübüne gitmek hiç bana göre değil. İnsanlar dans etmiyor ki" diyor. Gittiği mekanlar konusunda ise biraz tutucu. Tatil planlarının arasında senede en az dört-beş kez gittiği Maldivler, New York ve İspanya var. İspanya'ya çok sevdiği arkadaşı Arda Turan'ı görmeye gidiyor: "Bir kız ve bir erkek iyi arkadaş olamaz düşüncesine kesinlikle katılmıyorum. Arda tam bir insan sarrafıdır. İlk bakışta insanları tanır ve nokta atışı değerlendirmeler yapar. Birbirimizin özel hayatlarını dinleriz. Neyse ki, her zaman telefonun ucunda. Arda gibi başka yakın erkek arkadaşlarım da var. Arda benim dostum, son iki yılda arkadaşlık ve dostluk kavramlarım da değişti. Çok arkadaşım var, eski sevgililerimle bile hiçbir zaman küs ayrılmam. Onlardan fikir aldığım olur. Ama dostlarımın sayısı bir elin parmaklarını geçmez."
BİZE ULAŞIN