Sinem Kobal'dan Arda Turan'a sert yanıt!

İspanya'nın Atletico Madrid takımında forma giyen milli futbolcu Arda Turan'ın Sinem Kobal'la yaşadığı ilişki hakkında konuşmasına güzel oyuncu kayıtsız kalmadı.

Sinem Kobal'dan Arda Turan'a sert yanıt!
Arda Turan'ın "Üzerimde emeği geçen herkes benim için değerlidir. Buna Sinem de dahil. Kimin daha fazla, kimin daha az hata yaptığını konuşmak gereksiz olur. Biz evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldık. Demek ki bitmesi daha hayırlıymış. Ama ben bazı şeyleri kabul edebilen bir adam değilim. Sinem başka bir erkekle görüştüğü an benim için her şey bitmiştir. Bundan sonra tek arzum, Sinem'in mutlu olmasıdır." sözlerine Sinem Kobal yanıt verdi.

Sinem Kobal ayrılığın nedenini açıkladı TIKLAYIN


Kobal yaptığı açıklamada: "Benim özel hayatım ile ilgili susma tercihim kişilere söz hakkı vermemeli ama ne yazık ki üzerine hala konuşuluyor. Benim için bu ilişki 1,5 yıl önce bitmiştir. Biten ilişkinin ardından ben suskunluğumu koruyup, yaşananlara ne olursa olsun saygı duysam da hala konuşulması, bu tarz haberlerle uyanmak, hayatımın sorgulanır halde olması beni oldukça rahatsız etmektedir. Lütfen biraz saygı" dedi.

İŞTE ARDA TURAN'IN O AÇIKLAMASI - TIKLAYIN!
BİZE ULAŞIN